Kariyer

KARİYER

BİZ KİMİZ?

Avukat Elif KÖKTEN, Antalya Bilim Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Öğrenim gördüğü Hukuk Fakültesinin eğitim dili %30 ingilizce'dir. Üniversite tahsili boyunca birçok sosyal sorumluluk projesine öncülük etmiştir.

Ayrıca Uluslararası geçerliliği olan Cambridge English Language Assessment sınavlarına katılım sağlamıştır. Bu sınavlar sonucu Avrupa Konseyi Dil Düzey Tanımları çerçevesinde, dinlediğini anlama, okuduğunu anlama, yazma ve konuşma becerilerini ölçer biçimde hazırlanmış sınavlar sonucunda edinilmiş çeşitli sertifika ve diplomaları bulunmaktadır. 

Hukuk Ofisi olarak Avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Faaliyet gösterdiğimiz çalışma alanlarında müvekkillerimizin ihtiyaç duydukları hukuki desteğin tespiti ve temini ile sorunlarının çözümlenmesini amaçlamaktayız. Müvekkillerimiz ile olan ilişkilerimizde verilen işin tüm sorumluluğunu üstlenerek en uygun çözümleri sunmak gayretindeyiz.

Büromuz  kişilerin hukuki savunmaya en çok muhtaç olduğu alan olan Ceza ve Ceza Usul Hukuku alanında özel bir uzmanlığa sahip olup hukukun diğer alanlarında da hizmet vermektedir.

Sizlerle yapacağımız fiziksel veya çevrimiçi görüşmeler sonucunda, yaşadığınız hukuki uyuşmazlık tarafımızca tespit edilir. Hukuki sürecin nasıl işleyeceği konusunda tarafınıza bilgi verilir. 

Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Kira Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra İflas Hukuku, Miras Hukuku, Ticaret Hukuku gibi  , hukukun çeşitli alanlarında Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık faaliyetleri yürütmekteyiz.

Butik iş yapma prensibimiz ile müvekkillerimiz ile birebir olarak etkili ve sürekli olarak  iletişim halinde kalmaya ve çalışma alanlarımızı teknoloji ve çağın gerekliliklerine uygun şekilde geliştirmeye büyük önem vermekteyiz. Sizlere karmaşık ve içinden çıkılamaz şekilde gelen tüm hukuki sorunlarınızda etkili analizler yaparak en uygun çözümleri üretmekteyiz. Müvekkillerimizin bilgi edinme haklarına son derece önem vererek tüm  bilgilendirmeleri kabul edilen ilkeler çerçevesinde sunmaktayız.


Acil soru ve bilgi almak için bizimle iletişime geçin.